Coraz więcej kobiet decyduje się na wydłużenie i zagęszczenie rzęs metodą 1:1. Nic dziwnego, metoda 1:1 daje naprawdę imponujące efekty, a doczepione rzęsy prezentują się wyjątkowo naturalnie. Aby jak najdłużej utrzymać je w takim stanie, konieczne jest przestrzeganie pewnych zaleceń i regularna pielęgnacja. Zabronione jest na przykład moczenie rzęs w przeciągu 48 godzin od wykonania zabiegu. To okres niezbędny do tego, by klej, którym przymocowane są rzęsy zdążył wyschnąć.

Codzienne zabiegi pielęgnacyjne powinny być wykonywane bardzo ostrożnie, tak by nie naruszyć delikatnej struktury rzęs. Do rozczesywania i układania rzęs używamy miękkiej szczoteczki i co ważne, czeszemy je tylko od połowy. Istotne jest też używanie odpowiednich kosmetyków. W pierwszej kolejności należy zrezygnować z używania kosmetyków wodoodpornych, oleistych i tłustych. Zawarte w nich substancje mogą bowiem przyczynić się do rozpuszczania kleju i odpadania rzęs. Zasada ta dotyczy zarówno kosmetyków kolorowych, jak i kosmetyków do demakijażu. Najlepiej jeśli stylizacja rzęs będzie odbywała się jedynie przy użyciu miękkiej szczoteczki i delikatnej maskary.

Przy wyjątkowych okazjach możesz korzystać również z zalotki, która nada twoim rzęsom szczególnie intrygujący wygląd. Użytkowanie rzęs doklejonych metodą 1:1 wymaga więc od nas nieco samodyscypliny, z pewnością warto jednak się z tym pogodzić. Tylko rzęsy 1:1 są pogrubione i przedłużone, jednocześnie nie dając efektu sztucznych rzęs. Nic dziwnego, że cieszą się tak ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie.

Przebieg zabiegu stylizacji rzęs 1:1 – jak, kiedy i na jak długo?

Bezinwazyjna stylizacja rzęs czyli przebieg zabiegu stylizacji rzęs 1:1 i różne metody na to, by wyglądać pięknie bez użycia skalpela. Uroda i zdrowie w jednym.

Dobre marki rzęs, czyli licencjonowane zakłady kosmetyczne i doklejanie rzęs.

Dobre marki rzęs, czyli jak powinna wyglądać stylizacja rzęs 1:1 i dlaczego na co dzień staramy się o to, by nasze rzęsy pięknie wyglądały?

Codzienne zabiegi i pielęgnacja rzęs – dlaczego to takie ważne?

Jak wygląda codzienne użytkowanie doklejonych rzęs? Codzienne zabiegi pielęgnacyjne rzęs i metoda 1:1 jako dobry pomysł na ich przedłużanie.

Stylizacja rzęs metodą 1:1 i przedłużanie rzęs.

Pogrubianie i przedłużanie rzęs, czyli jak nadać im odpowiedni wygląd a twarzy urodę? Stylizacja rzęs i przeprowadzanie ich zabiegów pielęgnacyjnych.

Rodzaje rzęs do stylizacji 1:1 – jak je wybierać?

Stylizacja rzęs i dbałość o to, by wyglądały wyjątkowo. Rodzaje rzęs do stylizacji 1:1 i podstawowe metody przeprowadzania takiej stylizacji.